Острівець, в якому розкривається особистість кожної дитини
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/zobrazhennia_viber_2019-11-12_15-01-58.jpg)
Краснокутський ДНЗ №1, здійснюючи навчання, виховання і розвиток через основний вид діяльності – гру, є острівцем, в якому розкривається особистість кожної дитини. Працюючи другий рік за освітньою програмою «Впевнений старт» у старших, а цього року – в середніх групах, педагоги впевнились, що тільки через гру можна підготувати дітей до НУШ.
12 листопада вихователь старшої групи Олена Лулакова показала майстер-клас з вихованцями середньої групи (за задумом методичної служби закладу) по впровадженню «Впевненого старту». Змодельовано і продемонстровано різні форми роботи з дітьми впродовж дня – спілкування, гра, моделювання та інші, враховуючи їхні актуальні запити та інтереси. Діти розкрили свої знання – граючись!!!